Aufrufe
vor 1 Jahr

BORA Magazyn 01|2020 – Polish

BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

U góry: Pomimo wysokiej

U góry: Pomimo wysokiej mocy wyciąg pracuje cicho i umożliwia prowadzenie rozmowy w kuchni. Poniżej: System jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, lecz także intuicyjny w obsłudze. sercem domu. To tam spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, rozmawiamy, dobrze się bawimy i wspólnie gotujemy. Dlatego tak dużą zaletę stanowi wyjątkowo niski poziom hałasu generowanego przez BORA X Pure. Nawet przy wysokim poziomie mocy możliwe jest prowadzenie niezakłóconej rozmowy bezpośrednio przy płycie grzewczej. Jest to możliwe dzięki optymalnemu prowadzeniu powietrza oraz zastosowaniu wyjątkowo cichego wentylatora. BORA X Pure ma jeszcze jedną unikalną cechę, która czyni kuchnię idealnym miejscem spotkań: w wersji z obiegiem zamkniętym zapachy są neutralizowane za pomocą wysoce wydajnego filtra z węglem aktywnym. Także osoby lubiące długo przebywać w kuchni są więc chronione przed niepożądanymi zapachami. Wyjątkowy system eSwap umożliwia łatwą wymianę filtra od góry poprzez otwór wlotowy, bez konieczności wyjmowania szuflad lub zdejmowania paneli cokołu. BORA ma jednak w zanadrzu jeszcze więcej praktycznych zalet: części mające kontakt z oparami kuchennymi można w prosty sposób usunąć przez łatwo dostępny, szeroki otwór wlotowy i łatwo umyć w zmywarce zajmują bardzo niewiele miejsca. Jedną z najważniejszych i najprzyjemniejszych cech produktów BORA jest intuicyjny system sterowania sControl+. Także BORA X Pure wykorzystuje, a ponadto ulepsza tę dopracowaną koncepcję wbudowanych na płasko i eleganckich elementów obsługi. Wyjątkowy, pionowy suwak umożliwia jeszcze łatwiejsze sterowanie poprzez 34 MAGAZYN BORA

BORA X PURE PRODUKT naturalne ruchy palcem w górę i w dół lub bezpośrednie wybieranie. Wszystkie ważne funkcje obsługi są dostępne na wyciągnięcie ręki. W trybie czuwania elementy obsługowe są praktycznie niewidoczne, a podczas pracy zredukowane do minimum dzięki inteligentnemu podświetleniu. Każdy, kto raz skorzysta z tego systemu, nie zdecyduje się już na żaden inny. Poza wszelkimi względami praktycznymi, BORA X Pure zachwyca także pionierskim i estetycznym wzornictwem. Płyta grzewcza i wyciąg są całkowicie zlicowane z powierzchnią, a perfekcyjna linia umożliwia zarówno dyskretne, jak i eleganckie połączenie z każdym nowoczesnym wystrojem kuchni. BORA X Pure to kamień milowy w dziedzinie funkcjonalności i elegancji.

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG