Aufrufe
vor 2 Jahren

BORA Magazyn 01|2020 – Polish

BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

Dzięki temu ręce

Dzięki temu ręce pozostają wolne do mieszania i obracania gotowanego jedzenia, które jak zwykle pozostaje idealnie widoczne i nie jest zasłaniane powstającymi oparami. Wyciąg pola grzewczego w BORA Classic 2.0, wyposażony w nowoczesny wentylator i optymalny obieg powietrza, pracuje tak cicho, że można swobodnie prowadzić rozmowy. Szczególnie przydatne: po zakończeniu gotowania można łatwo usunąć i wyczyścić części mające kontakt z oparami. Wszystkie elementy można bezpiecznie myć w zmywarce do naczyń. BORA zawsze była synonimem nowoczesnego, innowacyjnego wzornictwa produktów. Dlatego także w przypadku modeli BORA Classic 2.0 zwrócono szczególną uwagę na estetykę. Purystyczno-minimalistyczny wygląd dyskretnie wpasowuje się w architekturę kuchni. Nic innego nie odwraca więc uwagi od prawdziwych bohaterów w kuchni: garnków, patelni i samego kucharza. System BORA Classic 2.0 może być montowany w formie zlicowanej bądź jako Wyjątkowo duże pola grzewcze zapewniają równomierny rozkład ciepła i szybko rozgrzewają nawet bardzo duże garnki lub brytfanny.

BORA CLASSIC 2.0 PRODUKT Z lewej: Za pomocą nowego systemu sterowania sControl+ można ustawić żądane parametry zaledwie dotknięciem. element z uskokiem. Możliwy jest również montaż z zachowaniem niemalże równej powierzchni z otaczającą powierzchnią blatów roboczych za pomocą specjalnej wsuwanej ramy. Czyszczenie powierzchni płyty grzewczej jest szczególnie łatwe dzięki bezspoinowej konstrukcji i brakowi zbędnych krawędzi, ponieważ praktycznie nie jest możliwe gromadzenie się zanieczyszczeń. Można również po prostu aktywować blokadę czyszczenia i przeprowadzić proces czyszczenia blokuje ona panel sterowania na dziesięć sekund i zapobiega przypadkowej zmianie ustawień. Intuicyjny, innowacyjny i inspirujący. Oto system BORA Classic 2.0. U góry: Jedna płyta grzewcza dla jednej osoby albo trzy lub więcej dla licznej rodziny. System BORA Classic 2.0 ma budowę modułową i może być dostosowany do odpowiednich wymagań. MAGAZYN BORA 27

BORA

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG