Aufrufe
vor 1 Jahr

BORA Magazyn 01|2020 – Polish

BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

Oferta obejmuje też

Oferta obejmuje też kuchenkę gazową z obniżonymi palnikami. Dzięki specjalnej konstrukcji wyciąg oparów prawie nie ma wpływu na płomień pomimo wysokiej mocy odciągania, co zwiększa wydajność i znacząco skraca czas gotowania. Automatyczne sterowanie pracą wyciągu samodzielnie reguluje moc odciągania i eliminuje konieczność ingerencji ręcznej. Dlatego całą uwagę można bez obaw skupić na gotowaniu. Efektywny i energooszczędny wentylator oraz optymalne prowadzenie powietrza sprawiają, że z systemem BORA Professional 2.0 gotowanie staje się ciche i wydajne. Dźwięki wyciągu zagłuszyć może nawet smażenie steku. System BORA Professional 2.0 jest znacznie cichszy niż tradycyjne okapy kuchenne, przez co wspólne gotowanie staje się niezakłóconą przyjemnością. Na życzenie klienta system BORA Professional 2.0 może zostać zaprojektowany w wersji z obiegiem zamkniętym lub z odprowadzaniem powietrza na zewnątrz, a także zamontowany niemal w formie „plug and play” jako system kompaktowy z wbudowanym wentylatorem i tłumikiem hałasu. Dzięki temu po raz pierwszy możliwe jest zastosowanie modularnego systemu wyciągu oparów w praktycznie wolnostojącej powierzchni roboczej. Czyszczenie jest niezwykle łatwe i komfortowe. Szeroki otwór wyciągowy umożliwia bezpośredni dostęp do wyjmowanego filtra tłuszczowego i zintegrowanej wanienki zbierającej. Wszystkie części można bez problemu umyć w zmywarce. Z prawej: system Professional 2.0 w wersji All Black w zestawie z dwoma indukcyjnymi płytami grzewczymi o pełnej powierzchni. System wyciągowy i gałka obsługi są pokryte matową, czarną powłoką nakładaną podczas skomplikowanej procedury. Wyciąg oparów i pola grzewcze wyróżniają się bezkompromisową jakością. Jak w przypadku wszystkich produktów BORA, wysokiej jakości materiały gwarantują funkcjonalność i trwałość. Czysta stal szlachetna i pozbawiona zawartości metali ciężkich ceramika sprawiają, że staranność wykonania widoczna jest także z zewnątrz. W całym systemie zachwyca przywiązanie do szczegółów, a także elegancja zastosowanych rozwiązań. O atrakcyjności BORA Professional 2.0 stanowi także ekonomiczność. Dzięki temu efektywność energetyczna osiąga doskonały poziom A++. W asortymencie dostępna też jest matowa, całkowicie czarna edycja All Black systemu Professional 2.0. W tym modelu powierzchnie ze stali nierdzewnej systemu wyciągu i gałki obsługi są uszlachetnione przez skomplikowany proces powlekania, który jest również stosowany w technice medycznej i technologii silników. 18 MAGAZYN BORA

BORA PROFESSIONAL 2.0 PRODUKT Zupełnie z lewej: Nasze produkty przynoszą radość nie tylko przy gotowaniu są także wyjątkowo praktyczne na co dzień dzięki łatwemu czyszczeniu i utrzymaniu. Z lewej: Wysokowydajny system BORA Professional 2.0 posiada jedne z największych pól grzewczych dostępnych na rynku urządzeń gospodarstwa domowego. Na każdym z nich można umieścić dwa duże garnki ustawione jeden za drugim.

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG