Aufrufe
vor 1 Jahr

BORA Magazyn 01|2020 – Polish

BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

PRODUKT

PRODUKT BORA PROFESSIONAL 2.0 BORA Professional 2.0 funkcjonalna estetyka, innowacyjna efektywność, wyjątkowo głębokie wymiary i wielokrotnie nagradzany design. Sprawdzony system BORA Professional 2.0 łączy w sobie funkcjonalną estetykę z innowacyjną skutecznością i najwyższym komfortem obsługi. Już przed wprowadzeniem na rynek został on wybrany przez jury Red Dot Awards jako najlepszy z najlepszych w roku 2017. Także w 2017 roku system zdobył renomowaną nagrodę GOOD DESIGN Award, którą Chicago Athenaeum odznacza wyjątkowe projekty produktów. W roku 2018 rada German Design Council nagrodziła linię BORA Professional 2.0 prestiżowym międzynarodowym wyróżnieniem German Design Award 2018 w najwyższej, złotej kategorii. Sercem systemu BORA Professional 2.0 jest interfejs użytkownika. Płyty grzewcze i wyciąg oparów komunikują się ze sobą, a innowacyjna klapa zamykająca wyciągu automatycznie otwiera i zamyka się przy uruchamianiu wyciągu. Po wyłączeniu system jest całkowicie zamknięty. Pionierski komfort obsługi jest zasługą inteligentnej gałki obsługi, której zintegrowane funkcje sięgają od regulacji mocy, aż po wskazanie temperatury. To doskonałe połączenie klasycznej obsługi pokrętłem oraz możliwości, jakie oferują zintegrowana powierzchnia dotykowa i wskaźniki cyfrowe. BORA Professional 2.0 to system kompletny. Płyty grzewcze, wyciąg oparów, kanał, silnik, filtr i przejście ścienne połączone są w tym sterowanym elektrycznie systemie, tworząc całościowe rozwiązanie. Pola Z prawej: System BORA Professional 2.0 oferuje dużą różnorodność konfiguracji modułów grzewczych: począwszy od płyt indukcyjnych z polami grzewczymi o pełnej powierzchni, poprzez grill Tepan, aż po wok. Połącz ze sobą różne lub nawet dwie identyczne płyty grzewcze. 16 MAGAZYN BORA

grzewcze o wyjątkowo dużej, bo wynoszącej 54 centymetry, głębokości, to najgłębsze modularne pola grzewcze na rynku, zapewniające bardzo dużą powierzchnię do gotowania. Jest tu wystarczająco dużo miejsca na dwie duże patelnie. Indukcyjne płyty grzewcze z polami o pełnej powierzchni zapewniają równomierny rozkład ciepła i szybko rozgrzewają nawet bardzo duże garnki lub brytfanny. Gotowanie z systemem BORA Professional 2.0 jest szczególnie praktyczne dzięki zmiennej funkcji trzymania ciepła, która pozwala na wybranie jednego z trzech poziomów trzymania ciepła o różnej temperaturze. W ten sposób możliwe jest utrzymywanie potraw w stałej, optymalnej temperaturze bez ryzyka przypalenia.Ponadto system oferuje dużą różnorodność konfiguracji modułów grzewczych: począwszy od pełnopowierzchniowych płyt indukcyjnych, poprzez grill Tepan, aż po wok. Grill Tepan ze stali szlachetnej zachwyca wysoką mocą, dwoma dużymi polami grillowymi i precyzyjną kontrolą temperatury. Można dokładnie nastawić pożądaną temperaturę i monitorować jej wartość na wyświetlaczu. Grill rozgrzewa się do temperatury 250°C w ciągu niespełna pięciu minut, oszczędzając czas i energię. Z lewej: Grill BORA Tepan z czystej stali szlachetnej pomieści jednocześnie osiem steków. Jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Z prawej: Optymalne rozmieszczenie gniazdek elektrycznych ułatwia podłączanie sprzętów gospodarstwa domowego zasilanych prądem.

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG