storyboard.clients
Aufrufe
vor 2 Jahren

BORA Magazine 02|2021 - Polish

BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

GOTOWANIE

GOTOWANIE BORA PURE Więcej informacji o produktach Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach BORA? Wystarczy zeskanować kod QR za pomocą odpowiedniej aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub odwiedzić naszą stronę internetową: www.bora.com/pure 48 MAGAZYN BORA

BORA PURE GOTOWANIE Łatwe obsługiwanie i czyszczenie W obiegu zamkniętym zapachy są neutralizowane dzięki wysokowydajnemu filtrowi z węglem aktywnym. Przemyślana jest także wymiana systemu eSwap: w razie potrzeby można go łatwo wyjąć z góry przez otwór wlotowy, bez konieczności wyjmowania szuflad i paneli cokołowych. Równie łatwe, jak wymiana filtra, jest czyszczenie płyty grzewczej: dzięki zlicowanemu montażowi płyty grzewczej i wyciągu oparów nie ma szczelin, w których mogą gromadzić się zanieczyszczenia. Powierzchnia pól grzewczych, harmonizująca się ze wszystkimi materiałami blatów roboczych, jest zmywalna. W przypadku systemu BORA Pure ewentualne rozlane płyny lub resztki żywności trafiają bezpiecznie do wyjmowanej tacki ociekowej. Najnowocześniejsza technologia – w pełni intuicyjna System jest sterowany przez nowo opracowany układ sterowania sControl, który zachwyca swoim intuicyjnym pionowym suwakiem dotykowym. Wszystkie ważne funkcje obsługi są zawsze dostępne za jednym dotknięciem. A dzięki inteligentnemu, centralnemu umieszczeniu panelu, który jest praktycznie niewidoczny w trybie czuwania, nie traci się miejsca na płycie grzewczej. Zawsze mamy zatem miejsce na cztery garnki mierzące do 24 centymetrów. Nagrzewają się one przy użyciu nowoczesnej technologii indukcyjnej. Po gotowaniu dyszę wylotową i filtr tłuszczowy wraz z wanienką zbierającą można wyjąć w kilku prostych krokach i umyć w zmywarce. Dzięki kompaktowej konstrukcji części te nie zajmują wiele miejsca. U góry: Płyta grzewcza i wyciąg oparów BORA Pure są całkowicie zlicowane z powierzchnią, co umożliwia dyskretne, lecz eleganckie połączenie z kuchnią. Z lewej: Aby łatwo wymienić filtr z węglem aktywnym, wystarczy uzyskać dostęp od góry przez otwór wlotowy: bez konieczności wyjmowania szuflad i demontażu paneli cokołowych. Z prawej: Dzięki najnowocześniejszej technologii indukcyjnej na płycie grzewczej można gotować w czterech dużych garnkach równocześnie.

Erfolgreich kopiert!

BORA

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG