Aufrufe
vor 1 Jahr

BORA Magazine 02|2021 - Polish

BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

Z prawej: Za pomocą

Z prawej: Za pomocą nowego systemu sterowania sControl+ można ustawić żądane parametry zaledwie dotknięciem. Sztuka kulinarna w zetknięciu z wyrafinowaną techniką Sercem systemu BORA Classic 2.0 jest oczywiście wyciąg oparów BORA, który został dopracowany i udoskonalony. Automatyczne sterowanie wyciągiem, które dostosowuje się indywidualnie do aktualnego procesu gotowania, umożliwia ręczną regulację, ale nie jest ona już konieczna. Dzięki temu ręce pozostają wolne do mieszania i obracania gotowanego jedzenia, które jak zwykle pozostaje idealnie widoczne i nie jest zasłaniane powstającymi oparami. Wyciąg pola grzewczego w BORA Classic 2.0, wyposażony w nowoczesny wentylator i optymalny obieg powietrza, pracuje tak cicho, że można swobodnie prowadzić rozmowy. Minimalistyczny design BORA zawsze była synonimem nowoczesnego, innowacyjnego wzornictwa produktów. Dlatego także w przypadku modeli BORA Classic 2.0 zwrócono szczególną uwagę na estetykę. Purystyczno– minimalistyczny wygląd dyskretnie wpasowuje się w architekturę kuchni. Więc nic innego nie odwraca uwagi od prawdziwych bohaterów w kuchni, garnków, patelni i samego kucharza. System BORA Classic 2.0 może być montowany w formie zlicowanej bądź jako element z uskokiem. Możliwy jest również montaż z zachowaniem niemalże równej powierzchni z otaczającą powierzchnią blatów roboczych za pomocą specjalnej wsuwanej ramy. Perfekcyjna linia pozwala na dyskretne Szczególnie duże strefy gotowania zapewniają równomierne podgrzewanie także bardzo dużych garnków lub naczyń.

BORA CLASSIC 2.0 GOTOWANIE i jednocześnie bardzo eleganckie połączenie w każdej nowoczesnej kuchni. W trybie czuwania jednostka obsługowa jest praktycznie niewidoczna, a podczas pracy zredukowana do minimum dzięki inteligentnemu podświetleniu. Łatwe i szybkie czyszczenie Czyszczenie powierzchni płyty grzewczej jest szczególnie łatwe dzięki bezspoinowej konstrukcji i braku zbędnych krawędzi, ponieważ praktycznie nie jest możliwe gromadzenie się zanieczyszczeń. Jeśli coś wykipi podczas gotowania, zintegrowana taca wychwytująca bezpiecznie przechwyci wydostające się płyny. Można również po prostu aktywować blokadę czyszczenia i przeprowadzić proces czyszczenia – blokuje ona panel sterowania na dziesięć sekund i zapobiega przypadkowej zmianie ustawień. Szczególnie przydatne: po zakończeniu gotowania można łatwo usunąć i wyczyścić części mające kontakt z oparami. Wszystkie elementy można bezpiecznie myć w zmywarce do naczyń. Intuicyjny, innowacyjny i inspirujący. Oto system BORA Classic 2.0. Jedna płyta grzewcza dla jednej osoby albo trzy lub więcej dla licznej rodziny: system BORA Classic 2.0 ma budowę modułową i może być dostosowany do odpowiednich wymagań. Więcej informacji o produktach Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach BORA? Wystarczy zeskanować kod QR za pomocą odpowiedniej aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub odwiedzić naszą stronę internetową: www.bora.com/classic MAGAZYN BORA 33

BORA

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG