storyboard.clients
Aufrufe
vor 2 Jahren

BORA Magazine 02|2021 - Polish

BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

GOTOWANIE

GOTOWANIE BORA PROFESSIONAL 3.0 BORA Professional 3.0 – zoptymalizowany design, intuicyjna obsługa, maksymalna efektywność i najwyższy komfort. Innowacyjny system BORA Professional 3.0 łączy w sobie pionierską estetykę z najwyższą wydajnością i maksymalnym komfortem obsługi. Jego zoptymalizowane wzornictwo jest wizualnie fascynujące i pozostawia trwałe wrażenie. Doskonałość formy łączy się w nim z najwyższą jakością w dziedzinie materiału i techniki. Oprócz wyciągu oparów, akcentami optycznymi są zaprojektowane na nowo gałki obsługi z czarnym, szklanym frontem: nadaje on wyłączonej gałce elegancki, dyskretny wygląd. Białe, prostoliniowe wskaźniki LED uzupełniają nowoczesny i awangardowy styl. Zoptymalizowana konstrukcja wyjmowanego pierścienia ze stali nierdzewnej oraz powierzchni wyświetlacza nie tylko podkreśla gałkę wizualnie, ale także sprawia, że powierzchnia dotykowa jest większa i bardziej przyjazna dla użytkownika. Najwyższą jakość systemu dodatkowo podkreśla perfekcyjnie dopracowane sterowanie. yeliminowanie wskaźnika zerowego umożliwia całkowicie intuicyjną obsługę płyty grzewczej poprzez obracanie. Obrót w prawo zwiększa moc aż do stopnia POWER. Obrót w lewo redukuje ją aż do 0. Także w przypadku nadmiernego obrócenia w lewo moc pozostaje na poziomie 0, a pole grzewcze pozostaje wyłączone. Oddzielne menu zapewnia oprócz tego, że funkcje, takie jak timer i automatyczne przyrządzenie potraw, nie zostaną omyłkowo aktywowane podczas gotowania. Z prawej: System BORA Professional 3.0 dzięki modułowości oferuje dużą różnorodność konfiguracji modułów grzewczych: począwszy od płyt indukcyjnych z polami grzewczymi o pełnej powierzchni, poprzez grill Tepan, aż po wok. Połącz ze sobą różne lub nawet dwie identyczne płyty grzewcze. 24 MAGAZYN BORA

Łatwo, wygodnie i intuicyjnie Połączenie klasycznej gałki i czułej powierzchni z wyświetlaczem LED o dużej ostrości sprawia, że obsługa jest łatwa i precyzyjna. Wszystkie funkcje aktywowane są wygodnie i intuicyjnie poprzez obrócenie gałki oraz dotknięcie centralnej powierzchni dotykowej. W każdym detalu można odczuć, że przemyślane sterowanie jest owocem wieloletniego doświadczenia lidera na rynku wyciągów oparów. Zasada zoptymalizowanej prostoty stała się też podstawą dla centralnych elementów obsługowych, takich jak zabezpieczenie przed dziećmi oraz funkcja pauzy. Funkcje te można szybko i wydajnie aktywować oraz dezaktywować dla całego systemu za pomocą gałki obsługi wyciągu. Udoskonalone zostało także automatyczne sterowanie wyciągiem poprzez inteligentne wykrywanie i dostosowywanie do danego stopnia przyrządzania potraw. Z lewej: BORA przekonuje całkowicie nowymi możliwościami w zakresie projektowania kuchni i wyznacza standardy nowoczesnej estetyki pomieszczeń. Z prawej: Perfekcyjną obsługę umożliwia połączenie klasycznej gałki oraz powierzchni z wyświetlaczem LED o dużej ostrości.

Erfolgreich kopiert!

BORA

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG