Aufrufe
vor 2 Jahren

BORA Magazín 01|2020 – Czech

BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

V sortimentu najdete i

V sortimentu najdete i plynovou varnou desku se zapuštěnými hořáky. Speciální konstrukce brání zhasínání plamene i při maximálním výkonu odsavače, což zvyšuje účinnost a zkracuje čas potřebný k dosažení varu. Automatické ovládání odsavače samostatně reguluje výkon odsavače, takže není nutné manuálně zasahovat. Můžete se tak plně soustředit na vaření. Výkonné a energeticky úsporné ventilátory a optimální proudění vzduchu zajišťují, že provoz systému BORA Professional 2.0 je velmi tichý a efektivní. Přehluší ho dokonce i praskání tuku při pečení steaku. Systém BORA Professional 2.0 je výrazně tišší než běžné digestoře, takže se vaření stane ničím nerušenou společenskou událostí. Podle přání zákazníka může být systém BORA Professional 2.0 navržen buď jako systém s recirkulací vzduchu, nebo jako systém s odtahem ven. Díky integrovanému ventilátoru a zvukovému tlumiči je instalace kompaktního systému téměř stejně snadná jako u zařízení typu „Plug and Play“. Vůbec poprvé je tak k dispozici možnost zasadit modulární systém odsavače do volně zavěšené pracovní desky. Čištění je velmi snadné a pohodlné. Široký otvor odsavače vede přímo k odnímatelnému tukovému filtru a integrované záchytné vaně. Všechny díly je možné jednoduše umýt v myčce. Odsavač a varná deska vynikají svou nekompromisní kvalitou. Stejně jako u všech Vpravo: Edice All Black systému Professional 2.0 v sadě se dvěma varnými deskami s celoplošnou indukcí. Systém odsavače a ovládací knoflík jsou při náročném procesu kompletně opatřeny matně černou povrchovou úpravou. ostatních produktů BORA jsou kvalitní materiály zárukou vysoké funkčnosti a dlouhé životnosti. Charakteristická je čistá nerezová ocel, sklokeramika bez těžkých kovů a pečlivé řemeslné zpracování. Celý systém zaujme smyslem pro detail a elegancí řešení. Systém BORA Professional 2.0 je také atraktivní svou hospodárností. Díky tomu dosahuje jeho energetická účinnost vynikající úrovně A++. V sortimentu najdete také matně černou edici systému Professional 2.0 All Black. Nerezové plochy systému odsavače a ovládacích knoflíků byly u tohoto systému zušlechtěny složitým procesem lakování, který se používá i v medicínské a motorové technologii. 18 BORA MAGAZÍN

BORA PROFESSIONAL 2.0 PRODUKT Úplně vlevo: Naše produkty přinášejí větší radost ze života nejen při vaření svoji vynikající praktičnost prokazují i jednoduchým čištěním a údržbou. Vlevo: BORA Professional 2.0 ohromí velkolepým výkonem a největšími varnými deskami na trhu domácích spotřebičů. Na každou desku je lze umístit dva velké hrnce za sebou.

BORA

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG