Aufrufe
vor 2 Jahren

BORA Magazín 02|2019 – Czech

BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

PŘEHLED PRODUKTŮ

PŘEHLED PRODUKTŮ BORA 14 Přehled jednotlivých produktových řad BORA: od minimalistických přes klasické až po ty špičkové. BORA A ZÍSKANÁ OCENĚNÍ 15 Produkty BORA byly již mnohokrát oceněny a prosazují se na národní i mezinárodní úrovni. Přehled získaných cen. 60 BORA PROFESSIONAL 2.0 16 Funkční design, revoluční efektivita, extra velké rozměry a nejlepší výkon za ně získal systém v roce 2017 ocenění Red Dot Award. Produkt BORA PŘEDNOSTI SYSTÉMU BORA 6 Na základě inovativních nápadů přinášíme efektivní a promyšlená řešení. PRINCIP BORA 10 Být vždy vpředu, nezaostávat. Vyvíjíme inovativní nápady, které vám obohacují a zpříjemňují život. OTÁZKY A ODPOVĚDI 12 Nejčastěji kladené dotazy týkající se produktů BORA. 24 32 BORA CLASSIC 2.0 24 Další vývoj osvědčeného a cenami ověnčeného systému Classic. Puristický vzhled s vysokou estetickou hodnotou. BORA PURE 32 Tento nový systém je bezkonkurenční ve své třídě, v níž se minimalistický design snoubí s high-tech technologií. BORA BASIC 42 Revoluce: Varná deska a odsavač v jednom produktu, který se hodí do každé kuchyně. Nyní i v provedení All Black.

OBSAH Zažít BORA na vlastní kůži LAHŮDKY THOMASE FABERA 60 Rozhovor s Thomasem Faberem, profesionálním kuchařem, gastronomem, podnikatelem a znalcem masa. HOMESTORY 66 Na návštěvě v Edinburghu. Jeden dům a dvě dámy, které mají slabost pro exkluzivní věci. 66 RECEPTY PRO BORA PURE 72 Cyklistický tým v kuchařce představuje zdravé, rychlé a kreativní pokrmy. Systém BORA SYSTÉM BORA 50 Systém BORA a jeho univerzálně použitelné prvky nabízejí optimální výkon promyšlený do posledního detailu. 72 BORA A ZÁRUČNÍ LHŮTA 58 Na důkaz důvěry v naše vlastní produkty nabízíme každému zákazníkovi prodlouženou záruční lhůtu na všechny systémy BORA. 76 CYKLISTIKA A SPOLEČNOST BORA 76 Emoce a triumfy společnost BORA již mnoho let podporuje svět profesionální cyklistiky. ÚVODNÍ SLOVO REDAKCE 2 IMPRESUM 78 BORA MAGAZÍN 5

BORA

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG