Aufrufe
vor 2 Jahren

BORA Magazín 01|2019 – Czech

 • Text
 • Bora
 • Produkt
 • Deska
 • Desky
 • Odtah
 • Vzduchu
 • Kuchyni
 • Prostoru
 • Produkty
 • Zcela
BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

Naše elektronicky

Naše elektronicky komutované (EC) motory se postarají o to, že s BORA Professional 2.0 bude vaření i mimořádně tiché a efektivní. Pro další zdokonalení a zajištění 100% funkčnosti jsme zavedli vlastní systém odtahových potrubí BORA Ecotube. Produkty, které jsou až po instalační pouzdro v stěně BORA 3box optimálně vzájemně přizpůsobené, tvoří celkový systém splňující požadavky na maximální účinnost, snadnou montáž a flexibilitu. BORA Professional 2.0 je navíc výrazně tišší než běžné digestoře a přehluší ho dokonce i praskání tuku při pečení steaku. Energetická účinnost dosahuje vynikající úrovně A++. Podle přání zákazníka může být BORA Professional 2.0 navržen buď jako systém s recirkulací vzduchu nebo jako systém s odtahem ven. Protože jde o kompaktní systém s integrovaným ventilátorem a zvukovým tlumičem, instalace nového modelu Professional je snadná téměř stejně jako u zařízení typu „Plug-and-play“. Vůbec poprvé je tak k dispozici možnost zasadit modulární systému pro odtah výparů do volně zavěšené pracovní desky. Světová novinka. Revoluce. Při vestavné výšce pouhých 199 milimetrů se totiž instalace do volně zavěšené desky přímo nabízí. V provedení s odtahem ven může systém samozřejmě vést vzduch i po delší trase, a zajistit tak možnost optimálního architektonického řešení kuchyňského prostoru. I čištění prošlo optimalizací a je tak jednoduché, jak si jen dovedete představit. Vpravo: Edice All Black systému Professional 2.0 je k dispozici v sadě s dvěma plošnými indukčními varnými deskami. Odtahový systém a ovládací knoflík jsou v rámci náročného procesu kompletně ošetřeny černým matným nátěrem. Široký otvor odsavače vede přímo k vyjímatelnému filtru a vaně s integrovanou prohlubní pro uchopení. Všechny díly je možno mýt v myčce, takže váš systém zůstane trvale čistý. V zájmu dlouhodobě vysokého výkonu systému bylo dále optimalizováno i množství zachycených tukových částic. Odsavač a varná deska vynikají svojí nekompromisní kvalitou. Nejkvalitnější materiály a láska k detailu jsou zárukou vysoké funkčnosti a dlouhé životnosti. Charakteristické pro všechny výrobky BORA jsou čistá nerezová ocel, sklokeramika prostá těžkých kovů od firmy SCHOTT a pečlivé zpracování. Nově je v sortimentu kompletně černá edice systému Professional 2.0 All Black. Nerezové plochy odtahového systému a ovládacích knoflíků byly zušlechtěny v složitém procesu lakování, který je používán i v medicínské a motorové technologii. Elegantní matný černý vzhled lze dokonale integrovat do moderní kuchyňské architektury. 12 MAGAZÍN BORA

BORA PROFESSIONAL 2.0 PRODUKT Úplně vlevo: Naše výrobky přinášejí větší radost ze života nejen při vaření svoji vynikající praktičnost prokazují i jednoduchým čištěním a údržbou. Vlevo: BORA Professional 2.0 ohromí velkolepým výkonem a největšími varnými deskami na trhu domácích spotřebičů. Na každou desku je možno umístit dva velké hrnce za sebou.

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG