Aufrufe
vor 2 Jahren

BORA Magazín 01|2019 – Czech

 • Text
 • Bora
 • Produkt
 • Deska
 • Desky
 • Odtah
 • Vzduchu
 • Kuchyni
 • Prostoru
 • Produkty
 • Zcela
BORA Magazine is published in 12 languages. It invites the reader to learn more about the BORA products and discover fascinating stories behind the brand.

PRODUKT

PRODUKT BORA PROFESSIONAL 2.0 BORA Professional 2.0 a jeho funkční design, revoluční efektivita, větší rozměry varné plochy a vynikající výkon se staly absolutními vítězi ročníku 2017. Nový Professional 2.0 je dalším vývojovým stupněm prvního BORA systému. Osvědčené prvky jako varné desky větších rozměrů, knoflíkové ovladače a efektivita vlastního systému zůstaly zachovány, zbytek byl zdokonalen tak, aby se jednoduchost a funkčnost snoubila s maximálním výkonem a nyní i s elektricky řízeným systémem. Porota Red Dot Award ocenila BORA Professional 2.0 jako nejlepší z nejlepších systémů roku 2017 ještě před jeho uvedením na trh. To je další důkaz, kolik inovačního potenciálu a inženýrského umu nový systém obsahuje. Srdcem revoluce 2.0 je uživatelské rozhraní, varné desky komunikující s odsavačem par a nově koncipovaná klapka odsavače, která se otvírá i uzavírá automaticky. Docílili jsme tak nejvyšší možnou míru komfortu při ovládání a výjimečnou účinnost. Jsou výsledkem inteligence ukryté v ovládacím otočném knoflíku, který nejenže umožňuje regulaci výkonu a nastavení různých programů, ale má v sobě dokonce integrovaný ukazatel teploty. BORA Professional je kompletní systém. Varné desky, odsavač par, odtahová potrubí, motor, filtr a pouzdro v stěně jsou v tomto elektricky ovládaném systému spojeny do funkčního kompletního řešení. Varné desky patří se svojí nadstandardní hloubkou 54 centimetrů k největším modulárním varným Vpravo: BORA Professional 2.0 nabízí různé možnosti kombinací od plošné indukce přes tepan a plyn až po wok. Zkombinujte různé nebo i dvě stejné varné desky. 10 MAGAZÍN BORA

deskám na trhu a nabízejí mimořádně velký prostor pro vaření. Díky tomu se na ně vejdou i dvě velké pánve za sebou. Zvláště velké varné zóny s celoplošnou indukcí zajistí úplné a rovnoměrné zahřátí i velmi velkých hrnců nebo pekáčů. Kromě toho nabízí systém BORA Professional 2.0 širokou paletu řešení od tepanu a plynových hořáků až po wok a rozmanité možnosti jejich kombinací. Je jen na vás, jak a na čem vaříte nejradši. Od základu nově koncipovaný tepanový gril z nerezové oceli nabízí nejvyšší výkon, dvě velké grilovací zóny a jedinečné, dokonale přesné ovládání teploty. Požadovanou teplotu je možno nastavit přímo a na stupeň přesně zobrazit i udržovat. Rychlé zahřátí na 250 °C za méně než pět minut šetří čas i energii. Nová je v sortimentu i plynová varná deska se zapuštěnými hořáky. Speciální konstrukce brání jakémukoli ovlivnění plamene navzdory maximálnímu odsávacímu výkonu, což zvyšuje účinnost a zkracuje čas potřebný k dosažení varu. Vlevo: BORA tepan gril z čisté nerezové oceli nabízí místo pro osm steaků současně a snadno se obsluhuje i čistí. Vpravo: Optimálně umístěné zásuvky umožňují pohodlné připojení elektrických domácích spotřebičů.

© Copyright 2018 BORA Vertriebs GmbH & Co KG